Cihan Onurlu - Taş - Mozaik - Geleneksel El Sanatları

Sevdiklerinize uzun ömürlü bir hediye vermek istiyorsanız Cihan Onurlu'nun eserleri tam size göre! Sanatın hayalle buluşmasıyla oluşan bu mozaik sanatı eserleri evinizin duvarlarını süsleyecek ve mutlu anlarınıza şahit olacak. Hemen şimdi sipariş verin, sepetteki indirimler ve sürpriz ayrıcalıklarla tanışın!

Sanatçının gözünden; mozaik cam, mermer ve doğaltaş gibi malzemeleri bir araya getirerek resim kurallarına uygun yapıtlar oluşturma sanatıdır.

BİYOGRAFİ

Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulu dekoratif resim bölümünde ve MSÜ Resim Heykel MZ. Gökhan Anlagan Atölyesi’nde resim ve sanat tarihi eğitimi aldı. Özgül Deligöz ile çalıştı. Animasyon (çizgi film) kurslarına devam etti .Bu alanda ve illustrasyon, çizgi roman alanlarında çalışmalar yaptı. ABD’de Mozaikle ilgili inceleme ve çalışmalara katıldı. Resim ve mozaikle ilgili kurs ve seminerlerde eğitmenlik yaptı. Bazı yapıtları ABD’de müzayedelere katıldı ve özel koleksiyonlarda resimleri yer aldı. 1987 yılından beri resim, 2002 yılından beri de mozaik çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Resim çalışmalarının yanı sıra, mozaik desenleri tasarlayan bir firmada halen ressam ve mozaik sanatçısı olarak çalışmaktadır.

Cihan Onurlu Eserleri